Strona główna » Regulamin
Kontakt
  • Dariusz Choszczewski Gun Eagle Rusznikarnia
    Ul. Łęczysk 102, 07-410 Ostrołęka
    NIP: 7581271022
  • E-mail:gun.eagle@wp.pl
  • Telefon+48 884 179 640
  • Godziny działania sklepuSklep internetowy można odwiedzać 24h/dobę. Punkt sprzedaży: po umówieniu telefonicznym.

Regulamin

Regulamin sklepu http//www.gun-eagle.pl

§1

Aktualną i obowiązującą wersję Regulaminu można zawsze znaleźć na naszej stronie pod adresem http//www.gun-eagle.pl

Regulamin wchodzi w życie z dniem 25.01.2019 i stanowi dokument określający zasady sprzedaży w sklepie internetowym pod adresem http//www.gun-eagle.pl

Składając zamówienie w naszym sklepie internetowym pod adresem http//www.gun-eagle.pl Kupujący oświadcza, że zapoznał się z niniejszym Regulaminem i akceptuje jego postanowienia. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z realizacją postanowień niniejszego Regulaminu jest Usługodawca. Dane osobowe przetwarzane są w celach, w zakresie i w oparciu o zasady wskazane w polityce prywatności opublikowanej na stronach Sklepu Internetowego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Każda osoba, której dane osobowe przetwarza Usługodawca ma prawo do wglądu w ich treść oraz prawo do ich aktualizacji i poprawienia.

§2

Właścicielem sklepu internetowego znajdującego się pod adresem http//www.gun-eagle.pl jest firma:

Dariusz Choszczewski

Gun Eagle Rusznikarnia

07-410 Ostrołęka

ul. Łęczysk 102,

posiadająca koncesję MSWiA nr: B-106/2018

NIP: 7581271022

REGON: 550061139

§3


Wszystkie ceny produktów w naszym sklepie wyrażone są w złotych polskich i zawierają wszystkie składniki w tym podatek VAT i cło. Cena podana przy każdym dostępnym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia.

Ceny towarów podane na stronie http//www.gun-eagle.pl nie zawierają ewentualnych kosztów dostawy i płatności, które są wskazywane w trakcie składania zamówienia.
 

§4


Nie świadczymy sprzedaży ratalnej. Preferowana forma płatności to płatność przy odbiorze lub przedpłata na konto bankowe. Umożliwiamy odbiór osobisty towaru w dowolnie wybranym dniu i godzinie po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się na termin spotkania.

§5


Broń palna i amunicja do broni dostępna jest tylko i wyłącznie dla osób posiadających stosowne pozwolenie. Przed zakupem broni palnej w naszym sklepie prosimy o uprzedni kontakt z naszymi pracownikami w celu weryfikacji posiadanego pozwolenia na dany rodzaj broni. Właściciel sklepu internetowego http//www.gun-eagle.pl zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia dokonanego przez kupującego bez uprzedniej weryfikacji posiadanego pozwolenia na zakup danego rodzaju broni przez pracowników sklepu.

§6


Przyjęcie zamówienia do realizacji następuje poprzez złożenie Klientowi oświadczenia sprzedawcy o przyjęciu Zamówienia do realizacji. 
W przypadku odbioru osobistego zakupionego towaru, reklamacje nie są uwzględniane. 


Przejdź do strony głównej